8.00 - 20.00 hod. +420 720 14 14 14

e-mail: info@maxicom.cz


Typy rozhraní veřejné komunikační sítě

M. Zelenka - Maxicom.cz oznamuje dle §73 odst. 7 a 8 zákona č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, typy rozhraní veřejné komunikační sítě:

Název rozhraní Norma Typ Konektor
10BASE-T IEEE 802.3i metalický kabel RJ-45
100BASE-TX IEEE 802.3u metalický kabel RJ-45
1000BASE-T IEEE 802.3ab metalický kabel RJ-45
1000BASE-X IEEE 802.3z optický kabel SC/LC
WiFi a/b/g/n IEEE 802.11 a/b/g/n elektromagnetické vlny ~


Maxicom Technologies s.r.o., IČ: 46352287, oznamuje dle §73 odst. 7 a 8 zákona č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, typy rozhraní veřejné komunikační sítě:

Název rozhraní Norma Typ Konektor
10BASE-T IEEE 802.3i metalický kabel RJ-45
100BASE-TX IEEE 802.3u metalický kabel RJ-45
1000BASE-T IEEE 802.3ab metalický kabel RJ-45
1000BASE-X IEEE 802.3z optický kabel SC/LC
WiFi a/b/g/n IEEE 802.11 a/b/g/n elektromagnetické vlny ~

 

Milan Zelenka - Maxicom.cz

Tylova 733
Kralupy nad Vltavou
278 01
IČO: 41466161
DIČ: CZ6311120156
obchodní dokumenty
kontakty