pracovní doba:  po-pá 8.00 - 16.00 hod.
 
technická podpora:  denně 8.00 - 20.00 hod., tel.:  720 14 14 14
 
e-mail:  po-pá 8.00 - 16.00 hod.,  info@maxicom.cz

Typy rozhraní veřejné komunikační sítě

MAXICOM HOLDING a.s., IČ: 07576064, oznamuje dle §73 odst. 7 a 8 zákona č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, typy rozhraní veřejné komunikační sítě:

Název rozhraní Norma Typ Konektor
100BASE-TX IEEE 802.3u metalický kabel RJ-45
1000BASE-T IEEE 802.3ab metalický kabel RJ-45
1000BASE-X IEEE 802.3z optický kabel SC/LC
WiFi a/b/g/n/ac/ax IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax elektromagnetické vlny ~


MAXICOM HOLDING a.s.

Vodárenská 732
Kralupy nad Vltavou
278 01
IČ: 07576064
DIČ: CZ07576064
obchodní dokumenty
kontakty